Headerbild

Kalender

Vecka 09

26
månfeb.
15:00 - 16:00
Seniorträning
Britsarvsgården, Ledare: Inger
17:15 - 18:15
Medelgympa
Ledare: Annette
18:15 - 19:15
Intensivgympa
Ledare: Gunn
27
tisfeb.
17:15 - 18:10
Core
Ledare: Anna
18:15 - 19:30
Cirkelträning
Ledare: Elin
28
onsfeb.
17:15 - 18:15
Konditionsintervaller
Ledare: Gunn, Ulrika
18:15 - 19:15
Medelgympa
Ledare: Tina
29
torsfeb.
10:00 - 11:00
Seniorträning
Britsarvsgården, Ledare: Inger
17:15 - 18:30
Cirkelträning
Ledare: Annette, Gunn, Elin
18:30 - 19:30
Core
Ledare: Ingela
01
fremar.
17:00 - 18:15
Konditionsintervaller
Ledare: Gunn
02
lörmar.
03
sönmar.
16:30 - 17:45
Cirkelträning
Ledare: Gunn
18:00 - 19:00
Skivstång
Ledare: Anna

Vecka 10

04
månmar.
15:00 - 16:00
Seniorträning
Britsarvsgården, Ledare: Inger
17:15 - 18:15
Medelgympa
Ledare: Annette
18:15 - 19:15
Intensivgympa
Ledare: Gunn
05
tismar.
17:15 - 18:10
Core
Ledare: Anna
18:15 - 19:30
Cirkelträning
Ledare: Elin
06
onsmar.
17:15 - 18:15
Konditionsintervaller
Ledare: Gunn, Ulrika
18:15 - 19:15
Medelgympa
Ledare: Tina
07
torsmar.
10:00 - 11:00
Seniorträning
Britsarvsgården, Ledare: Inger
17:15 - 18:30
Cirkelträning
Ledare: Annette, Gunn, Elin
18:30 - 19:30
Core
Ledare: Ingela
08
fremar.
17:00 - 18:15
Core
Ledare: Ingela, Anna
09
lörmar.
10
sönmar.
16:30 - 17:45
Cirkelträning
Ledare: Gunn
18:00 - 19:00
Skivstång
Ledare: Anna

Vecka 11

11
månmar.
15:00 - 16:00
Seniorträning
Britsarvsgården, Ledare: Inger
17:15 - 18:15
Medelgympa
Ledare: Annette
18:15 - 19:15
Intensivgympa
Ledare: Gunn
12
tismar.
17:15 - 18:10
Core
Ledare: Anna
18:15 - 19:30
Cirkelträning
Ledare: Elin
13
onsmar.
17:15 - 18:15
Konditionsintervaller
Ledare: Gunn, Ulrika
18:15 - 19:15
Medelgympa
Ledare: Tina
14
torsmar.
10:00 - 11:00
Seniorträning
Britsarvsgården, Ledare: Inger
17:15 - 18:30
Cirkelträning
Ledare: Annette, Gunn, Elin
18:30 - 19:30
Core
Ledare: Ingela
15
fremar.
17:00 - 18:15
Konditionsintervaller
Ledare: Gunn
16
lörmar.
17
sönmar.
16:30 - 17:45
Cirkelträning
Ledare: Gunn
18:00 - 19:00
Skivstång
Ledare: Anna

Vecka 12

18
månmar.
15:00 - 16:00
Seniorträning
Britsarvsgården, Ledare: Inger
17:15 - 18:15
Medelgympa
Ledare: Annette
18:15 - 19:15
Intensivgympa
Ledare: Gunn
19
tismar.
17:15 - 18:10
Core
Ledare: Anna
18:15 - 19:30
Cirkelträning
Ledare: Elin
20
onsmar.
17:15 - 18:15
Konditionsintervaller
Ledare: Gunn, Ulrika
18:15 - 19:15
Medelgympa
Ledare: Tina
21
torsmar.
10:00 - 11:00
Seniorträning
Britsarvsgården, Ledare: Inger
17:15 - 18:30
Cirkelträning
Ledare: Annette, Gunn, Elin
18:30 - 19:30
Core
Ledare: Ingela
22
fremar.
16:00 - 17:15
Core
Ledare: Ingela, Anna
23
lörmar.
24
sönmar.
16:30 - 17:45
Cirkelträning
Ledare: Gunn
18:00 - 19:00
Skivstång
Ledare: Anna

Vecka 13

25
månmar.
15:00 - 16:00
Seniorträning
Britsarvsgården, Ledare: Inger
17:15 - 18:15
Medelgympa
Ledare: Annette
18:15 - 19:15
Intensivgympa
Ledare: Gunn
26
tismar.
17:15 - 18:10
Core
Ledare: Anna
18:15 - 19:30
Cirkelträning
Ledare: Elin
27
onsmar.
16:15 - 17:15
Konditionsintervaller
Ledare: Gunn, Ulrika
18:15 - 19:15
Medelgympa
Ledare: Tina
28
torsmar.
10:00 - 11:00
Seniorträning
Britsarvsgården, Ledare: Inger
17:15 - 18:30
Cirkelträning
Ledare: Annette, Gunn, Elin
18:30 - 19:30
Core
Ledare: Ingela
29
fremar.
17:00 - 18:15
Konditionsintervaller
Ledare: Gunn
30
lörmar.
31
sönmar.
16:30 - 17:45
Cirkelträning
Ledare: Gunn
18:00 - 19:00
Skivstång
Ledare: Anna